fbpx

Bierna Agresja – Jak Radzić Sobie z Bierną Agresją?

Bierna Agresja - Jak Radzić Sobie z Bierną Agresją

Jak radzić sobie z bierną agresją? Ignorować? Konfrontować? A może coś „pomiędzy”? Zachęcam Cię do obejrzenia nagrania, w którym opowiadam o moim punkcie widzenia i opcjach, które mam nadzieję, że okażą się wartościowe również dla Ciebie 🙂 Film jest kontynuacją poprzedniego nagrania: „Bierna Agresja – 32 Sposoby Biernego Wyrażania Złości”

 

Złość, jakże potrzebna, może sprawiać trudności, gdy chcemy się nią zająć i zacząć wyrażać adekwatnie, by zachować własne granice i jednocześnie, by złość nie dokonała zbyt poważnych zniszczeń w relacjach. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub chcesz popracować w ramach psychoterapii nad poszerzeniem własnej świadomości w obszarze Twojego przejawiania się w relacjach, również w obszarze wyrażania złości, zachęcam Cię do rozważenia współpracy z kimś z zespołu Nasze Relacje. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: Psychoterapia i tutaj: Zespół Nasze Relacje.

Zapraszam Cię do również do zapisania się na listę mailingową, by otrzymywać treści na temat różnych aspektów dot. związków.

 

Photo by Brooke Lark on Unsplash

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

× Porozmawiajmy

Strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij w przycisk "Akceptuję", by korzystać z pełni funkcjonalności. UWAGA: Jeśli nie wyrazisz zgody, strona może nie działać w pełni sprawnie. Więcej informacji w polityce prywatności. Polityka prywatności

Strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij w przycisk "Akceptuję", by korzystać z pełni funkcjonalności. UWAGA: Jeśli nie wyrazisz zgody, strona może nie działać w pełni sprawnie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Zamknij