fbpx

Trening online "z latarkami"

1. efektywność

skutecznie poprawiaj jakość swojego życia i relacji

2. eleastyczność

dopasuj aktywność do swojego rytmu dnia, wpływaj na to nad czym pracujemy, rozwijaj się w swoim tempie, a gdy uznasz, że przestajesz się rozwijać – pożegnaj się

3. ekonomia

przekonaj się, że usługi psychologiczne nie puszczą Cię z torbami – poprawiaj jakość swojego życia w niskiej cenie, a zaoszczędzone pieniądze wydawaj na wartościowe dla Ciebie doświadczenia

O co chodzi z latarkami?

Wyobraź sobie, że jesteś w bardzo ciemnym miejscu. Po omacku odszukujesz latarkę i ją zapalasz. Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie ten moment… Co to za miejsce? Z jaką mocą świeci Twoja latarka? Co oświetla strumień latarki? Czy po zapaleniu latarki robi się zupełnie jasno czy wyraźniej widać jedynie to, co masz przed sobą? W naszym świecie, świadomość jest jak ta zapalona latarka – oświetla przestrzeń wokół i wewnątrz nas.

Podczas jednych moich wędrówek moja latarka świeci jasno i pomaga mi widzieć świat wokół mnie jasno i wyraźnie. Podczas innych świeci słabiej i trudniej mi dostrzec to co mam przed sobą. Czasem jest wręcz tak, że nie widząc wyraźnie tego co przede mną, mogę się tego przestraszyć. Czasem proszę o pomoc towarzyszącą mi osobę, by doświetliła swoją latarką to, co mi trudno zobaczyć, a czasem to ja doświetlam czyjąś przestrzeń. Jednocześnie to co oświetlam latarką wokół mnie, koresponduje z tym, co potrafię zobaczyć wewnątrz mnie.

Proponuję Ci wspólną wędrówkę w głąb siebie. Nie wiem co Ty odkryjesz, ale moja intuicja podpowiada mi, że dla mnie ta podróż przyniesie coś wartościowego. Każde z nas ma szansę zobaczyć podczas tej wirtualnej wędrówki coś innego i dokładnie o to chodzi – byśmy z jednej strony szli razem, towarzysząc sobie, a jednocześnie by każde z nas doświadczało drogi indywidualnie. Chcesz się dowiedzieć czego doświadczysz?

1. Efektywność

co rozwiniesz?

rozwiniesz umiejętność komunikacji, 

pogłębisz kontakt ze sobą i innymi,

będziesz lepiej znać siebie

jak?

poprzez koncentrację na doświadczaniu, poprzez praktykę małych kroków,

poprzez czerpanie z postaw członków grupy,

poprzez ugłaśnianie i przyglądanie się temu co masz w sobie

poprzez pracę w grupie kilkunastu osób, które podobnie jak Ty chcą się rozwijać

dlaczego to działa?

akceptacja, autentyczność, empatia to warunki, w których możesz poczuć się bezpiecznie

obecność i towarzyszenie pomogą Ci znaleźć motywację do działania

mieszanka wsparcia i konfrontacji umożliwią Ci rozwój

2. Elastyczność

elastyczna tematyka

pracujemy na potrzebach grupy,

prowadzący dopasowuje program do potrzeb uczestników i nie oczekuje, że uczestnicy dopasują się do programu

stałe elementy treningu są stałe ze względu na potrzebną treningowi strukturę i porządek, ale Ty nic nie musisz, lecz możesz

elastyczne wejście/wyjście

możesz dołączyć na początku każdego miesiąca,

możesz opuścić grupę na końcu każdego miesiąca,

możesz opuścić grupę w dowolnym momencie w ramach działania „łagodne rozstanie”

elastyczne ramy

dopasowujesz pracę w grupie do własnego rytmu doby,

działasz z dowolnego miejsca na świecie,

w tygodniu pracujemy, w weekend odpoczywamy (również w ramach grupy),

szukamy równowagi pomiędzy pracą, a odpoczynkiem, jak również pracą nad sobą, a korzystaniem z efektów tej pracy

pracujemy na platformie, które większość z nas dobrze zna: prywatnej/zamkniętej grupie Facebook

3. Ekonomia

atrakcyjna cena

ceny na rynku usług psychologicznych zaczynają się od 100 zł za godzinę, przeciętnie 130-150 zł za godzinę – co przy 4 spotkaniach w miesiącu daje łącznie 400 zł, 500 zł, 600 zł i więcej,

możesz skutecznie rozwijać się dysponując znacznie mniejszym budżetem

optymalizacja rozwoju

czy lepiej jest pracować nad sobą przez cały tydzień, a potem przez 1 godzinę popracować nad wynikami i wyklarować cele na kolejny tydzień czy może lepiej przyjrzeć się sobie przez chwilę, tego samego dnia ugłośnić zagadnienie Twojej grupie, zebrać informacje zwrotne i zadziałać?

czy lepiej dla Ciebie jest działać po trochu każdego dnia niż rzadziej lecz intensywniej?

czy jeśli nie stać Cię obecnie na pracę indywidualną ze specjalistą rynku usług psychologicznych to czy oznacza to, że nie masz możliwości rozwoju?

odpowiedzi na powyższe pytania są bardzo indywidualne, lecz pewne jest jedno: dzięki treningowi z latarkami możesz zacząć działać już teraz i w atrakcyjnej cenie zyskać lepsze rozeznanie co do własnych potrzeb na przyszłość

optymalizacja kosztów

nie płacisz za dojazdy,

pracujesz o dowolnej porze,

trening z latarkami i nabyte umiejętności pomogą Ci dobrze rozeznać opcje, które masz na rynku usług psychologicznych i wybrać najlepszą dla siebie drogę (również pod kątem optymalizacji kosztów)

Cena za 1 miesiąc

249 zł

Cena za 3 miesiące

747 zł   597 zł

(199 zł za 1 miesiąc)

Formuła treningu

Będziemy sobie towarzyszyli ćwicząc umiejętności komunikacji i na bieżąco reagując na potrzeby Twoje i całej grupy, abyście Ty i cała grupa, zyskali jak najwięcej. Jednocześnie trening posiada swoje ramy i zakłada realizację poniższych elementów. Sama intensywność ich realizacji zależy od Ciebie i pozostałych członków grupy.

 • rundy (z czym zaczynasz dzień, z czym kończysz dzień, czym chcesz się podzielić z grupą) – bez informacji zwrotnych
 • ćwiczenia/zadania
 • pytania do grupy: udzielanie informacji zwrotnych, dzielenie się doświadczeniami, „jak przeżywam to o czym piszesz”
 • tematy teoretyczne – zgłaszane przez uczestników lub proponowane przez prowadzącego, np.: Jakie są konstruktywne i niekonstruktywne formy wyrażania złości?
 • „weekendowy luz” – w weekend odpoczywamy, ale nie oznacza to, że nie możemy podzielić się czymś z grupą
 • inne: w zależności od potrzeb Twoich i grupy

Na bieżąco będę Cię informował o założeniach programowych. Jednocześnie chcę, żebyś pamiętała lub pamiętał, że formuła treningu zależy od całej grupy, a więc Ty także masz na nią wpływ. Jeśli czegoś Ci będzie brakowało, albo czegoś będzie za dużo, możesz to komunikować i wspólnie będziemy sprawdzać co z tym możemy zrobić.

Etap 1. Czy trening z latarkami jest dla Ciebie?

Zależy mi na tym, byś uczestniczył lub uczestniczyła w treningu jedynie wówczas, gdy oboje będziemy mieli przekonanie, że przyniesie Ci korzyści.
Rezultatem Etapu 1, będzie więc większa wzajemna wiedza o tym, które z Twoich oczekiwań trening spełnić może, a których nie może. 
Wypełnij proszę poniższy formularz a ja skontaktuję się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

  Etap 2. Płatność i ustalenie daty rozpoczęcia Twojego treningu

  Dopiero po pozytywnym przejściu Etapu 1 (sprawdzeniu co trening może Ci dać) ustalimy datę rozpoczęcia współpracy i dokonasz płatności.  
  W każdym momencie możesz do mnie napisać na adres: rafal@naszerelacje.pl

  Opinie uczestników

  Po treningu...

  Udział w zorganizowanym przez Rafała treningu online pod nazwą Trening z latarkami okazał się dla mnie cennym doświadczeniem i źródłem informacji w zakresie nauki doświadczania zdrowego kontaktu z własnymi emocjami. W połączeniu z równoległą interakcją z innymi uczestnikami tego przedsięwzięcia umożliwił przyjrzenie się od strony psychologicznej mocnym i słabszym stronom sfery emocjonalnej – na zasadzie wzajemnego” przyświecania sobie” w postaci informacji zwrotnych ze strony innych uczestników w formie komunikatów: co ja czułam/czułem w podobnych warunkach, sytuacjach bez osobistych ocen. Rafał Stolarek zapewnił podczas treningu atmosferę wzajemnej życzliwości i troski, a od jego osoby dodatkowo przebijało osobiste zainteresowanie każdym uczestnikiem z osobna połączone ze szczerym i empatycznym podejściem do poruszanych kwestii. Dodatkowo Rafał elastycznie podchodził do nagłych nieprzewidzianych okoliczności i umiejętnie potrafił zapanować nad porządkiem ustalonym w regulaminie treningu. Serdecznie polecam sesje z Rafałem Stolarkiem. W mojej opinii jest osobą, która potrafi być przy kliencie, zapewnić komfort interakcji, uważności w słuchaniu i wsparciu na drodze do samorozwoju klienta, do tego duże pokłady życzliwości i wyrozumiałości połączone z profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą są dodatkowym atutem.​

  Rozalia W.

  Wszystkim zapracowanym, którzy pragną lepiej poznać siebie, poprzygladać się swoim uczuciom, relacjom i są otwarci na interakcje grupowe, a nie mają czasu, albo nie chcą brać udziału w warsztatach „na mieście” polecam internetowy „Trening z latarkami” autorstwa Rafała Stolarka. Jest to nowatorski projekt (założyłam to wa-bank:-) polegający na codziennym kontakcie online z grupą nieznających się na początku osób oraz z prowadzącym ją moderatorem – Rafałem Stolarkiem, który obserwując potrzeby uczestników animuje dyskusje, wprowadza nowe tematy, czuwa nad przebiegiem treningu. Udział w treningu dał mi możliwość formułowania i wyrażania swoich myśli, poszerzył widzę w zakresie interesującego mnie tematu wyrażania złości i porównywania się z innymi, pozwolił poznać co myślą i jak sobie radzą ze złością, porównywaniem się i w wielu innych wątkach pozostali uczestnicy treningu, dał mi konkretne narzędzia do pracy nad sobą. Dzięki profesjonalnej wiedzy i kompetencjom Rafała oraz jego uważności na treści przekazywane przez mnie w komentarzach i trafnie zadawane pytania zobaczyłam siebie w innym świetle. Mogę powiedzieć, że udział w treningu zaspokoił moje oczekiwania i był początkiem dobrej zmiany w relacji ze sobą i z innymi.

  Renata

  Miałam przyjemność uczestniczyć w pierwszej edycji „Trening z latarkami” i było to dla mnie niesamowite doświadczenie. Bezpieczna przestrzeń komunikacji jaka została stworzona pozwoliła mi na bliższe poznanie swoich potrzeb i zmierzenie się z ukrytymi słabościami. Przeglądając się w wypowiedziach własnych i innych uczestników miałam możliwość dotknąć najbardziej drażliwych dla mnie tematów i pobyć ze sobą w otoczeniu życzliwych i nieoceniających ludzi. Obecność Rafała podczas treningu była nieoceniona. Nie tylko był wsparciem ale także potrafił dostrzec elementy, na które inni nie zwracali uwagi a często były wisienką na torcie danego tematu. Polecam udział w treningu, ponieważ nie tylko jest to fantastyczna przygoda podczas której poznaje się niesamowitych ludzi, ale także jest to czas na dogłębne poznanie i zrozumienie siebie.

  Ann

  Dziękuję Rafałowi za możliwość wzięcia udziału w pierwszej edycji Treningu z latarkami. Rafał jako prowadzący ten wielotygodniowy trening był osobą, która stworzyła dla mnie jako uczestniczki bezpieczną przestrzeń do odkrywania siebie oraz poznawania innych. Był nienarzucającym się, a tylko pilnującym zasad przewodnikiem treningu, oraz jego uczestnikiem. Jestem mu za to niezmiernie wdzięczna gdyż mierzył się oraz dzielił wspólnie uczestnikami trudnościami dnia codziennego, dawał feedbacki oraz dzielnie i ze spokojem przyjmował nasze uwagi i prośby dotyczące treningu.

  Joanna
  × Porozmawiajmy

  Blog wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwiania nawigacji, umożliwienia zapisywania się na newsletter (MailerLite), działania wtyczkom społecznościowym (Facebook) oraz analitycznym (Google Analytics). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Jeżeli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij w przycisk "Akceptuję". UWAGA: Jeśli nie wyrazisz zgody, strona może nie działać w pełni sprawnie. Więcej informacji

  Blog wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwiania nawigacji, umożliwienia zapisywania się na newsletter (MailerLite), działania wtyczkom społecznościowym (Facebook) oraz analitycznym (Google Analytics). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Jeżeli klikniesz w przycisk "Akceptuj", wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. UWAGA: JEŚLI NIE WYRAZISZ ZGODY, STRONA MOŻE NIE DZIAŁAĆ W PEŁNI SPRAWNIE. NAJSMUTNIEJSZE JEST DLA MNIE TO, ŻE ZABIERZE CI TO MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA SIĘ NA NEWSLETTER :(

  Zamknij