O mnie

Cześć!

Mam na imię Rafał. Cieszę się, że jesteś na mojej stronie 🙂 Mam nadzieję, że udostępniane przeze mnie treści są dla Ciebie wartościowe.

Tematem przewodnim bloga są relacje, gdyż jestem przekonany, że nasze relacje nas określają: pokazują naszą siłę lub obnażają słabości. Ponadto większość naszych problemów życiowych wynika:

  • z relacji z samym sobą
  • z relacji z innymi

Blog zaczynałem z myślą: „zacznij zanim jesteś gotowy”. Działam, bo w trakcie działania szybciej się uczę i mam szansę się rozwijać. Ten blog traktuję jako moją drogę do rozwoju w obszarze relacji. Zachęcam Cię do wspólnego rozwoju, mając nadzieję, że moja strona pomoże Ci osiągnąć Twoje własne cele w obszarze relacji. Jeśli masz gotowość do pracy nad sobą i swoimi relacjami, to będzie dla mnie niezwykle cenne, jeśli będę mógł w jakimś stopniu uczestniczyć w Twoim rozwoju. Wierzę bowiem w to, że jesteśmy na tym świecie nie tylko dla siebie.

Jeśli więc jesteś osobą „szukającą”, chcesz pracować nad sobą i poprawiać jakość swoich relacji, to zapraszam do czytania i kontaktu. Dobrym pomysłem będzie zapisanie się do newslettera, bo wówczas będę powiadamiał Cię w pierwszej kolejności o nowych wpisach na blogu.

W przypadku pytań, zapraszam Cię do kontaktu: mailowego – rafal@naszerelacje.pl, przez Facebook lub poprzez komentarze na blogu. Ostatnio możesz mnie też znaleźć na YouTube.

Rafał