Psychoterapia Piaseczno i online

Zapraszam Cię do kontaktu i współpracy, jeśli doświadczasz trudności w relacjach, napięcia, lęku, depresji, poczucia zagubienia, samotności, jeśli masz poczucie utknięcia lub niemożności poradzenia sobie z trudną lub traumatyczną przeszłością.

Sprawdźmy wspólnie w jaki sposób doświadczasz problemu, z którym obecnie jesteś i popracujmy w kierunku, jaki uznasz dla siebie jako korzystny, w ramach psychoterapii indywidualnej.

Psychoterapeuci – Psychoterapia Gestalt Piaseczno i online

Psychoterapia indywidualna | Terapia par

 

Rafał Stolarek

Widzę terapię Gestalt jako terapię obecności, pełni, relacji i bliskości. Bliskości możliwej nawet, albo szczególnie, w zróżnicowaniu. Wierzę, że każde domknięcie figury czyli wyjście z usztywnionego/automatycznego sposobu zachowania, przybliży Cię do odzyskiwania naturalnej zdolności do samoregulacji.  W pracy terapeutycznej kluczowe są dla mnie 2 aspekty. Pierwszy, to zbudowanie relacji, która umożliwi swobodną wymianę oraz grunt, dzięki któremu będziesz mogła, będziesz mógł, poszerzać swoją świadomość o sobie oraz kontakcie z innymi i ze światem. Drugi aspekt, to badanie naszego wspólnego pola, czyli naszej wspólnej sytuacji, którą wspólnie tworzymy i w której zazwyczaj będzie pojawiało się to, z czym spotykasz się w swoim codziennym życiu. Bazuje to na założeniu, że to o czym mówisz, wydarza się również w jakiś sposób w „tu i teraz”.

Jak wyglądała moja droga? W przeszłości ukończyłem studia ekonomiczne i przez długie lata pracowałem w międzynarodowych firmach. Po ukończeniu własnej psychoterapii, zdecydowałem się skierować w kierunku dzielenia się doświadczeniem i wspieraniem innych. W 2019 roku ukończyłem Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w warszawskiej INTRA, na którym mogłem poczuć wartość podejścia humanistycznego. Kontynuując podejście humanistyczne,  ukończyłem 4-letnią Szkołę Gestalt w Warszawie – akredytowaną przez AEGT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt). Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Oferuję psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz współpracę w obszarze biznesowym (więcej w sekcji Oferta dla Biznesu).

 

Magdalena Semenowicz-Woźniak

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. 

Współpracuję z Towarzystwem Pomocy Młodzieży. Odbyłam praktyki kliniczne w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Drewnicy. Moją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Ukończyłam roczne szkolenie Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal, roczny kurs pracy ze snami w oparciu o analizę jungowską oraz kurs diagnozy predyspozycji i talentów w oparciu o typy psychologiczne C.G.Junga
(Gifts Compass Certified Advisor).

W mojej pracy chętnie korzystam z myśli psychoanalitycznej i koncepcji
analizy jungowskiej.

Mam za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy w biznesie w różnych rolach HRowych i projektowych. Do dziś prowadzę własną firmę WAYs, w ramach której pomagam firmom lepiej funkcjonować i wspieram pracowników organizacji w rozwoju zawodowym i osobistym.

Od 10 lat pracuję jako coach. Mam akredytację coachingową na poziomie PCC ICF (International Coach Federation). Mam również certyfikat Transformational Presence Certified Coach oraz Coachwise Certified Coach. Mam około 900h praktyki coachingowej. Jestem również wykładowcą na studiach MBA prowadzonych przez Uniwersytet SWPS w partnerstwie z IPI PAN oraz Woodbury School of Business UVU.

Mój własny rozwój zaczął się od doświadczenia coachingu, który wywarł ogromny wpływ na moje życie zawodowe i prywatne. W naturalny sposób byłam coraz bardziej zaciekawiona możliwościami głębszej pracy ze sobą oraz odkrywaniem i poznawaniem siebie. Dzisiaj nadal z ciekawością testuję sama na sobie różne narzędzia i sposoby pracy.

W pracy z klientami tworzę atmosferę zaufania i otwartości. Tym co mnie wyróżnia jest pozytywne podejście oraz wiara w klienta i jego możliwości.

Pracuję stacjonarnie w gabinecie oraz w ramach sesji on-line.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Motto, które towarzyszy mojej pracy to: Twoje wizje staną się jasne tylko wtedy, gdy będziesz mógł spojrzeć w swoje serce. Kto patrzy na zewnątrz, marzy; kto patrzy do środka, budzi się.

Anna Lewandowska-Bernat

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. W pracy z klientami tworzę atmosferę zaufania i akceptacji. Jestem konsultantką pomocy psychologicznej w nurcie Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej oraz absolwentką studiów podyplomowych z coachingu i mentoringu. Doświadczenie zdobywałam w szpitalach w Polsce i za granicą, a także w stowarzyszeniu ProCivium oraz tworząc program wsparcia psychologicznego dla poloni mieszkającej za granicą.
Prowadzę też szkolenia z inteligencji emocjonalnej. Szczególnie interesuje mnie rola emocji w naszym życiu.

Psychoterapia jest dla mnie towarzyszeniem drugiej osobie w procesie odkrywania i integrowania siebie. Wierzę w holistyczne podejście do człowieka dlatego pracuje na rzecz integracji emocji, ciała i myśli oraz zrozumienia naszego funkcjonowania w świecie i w relacjach.

Pracuje on-line, wierząc w to, że każdy powinien mieć możliwość skorzystania ze wsparcia niezależnie od miejsca zamieszkania. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Katarzyna Frasca

Katarzyna Frasca Psychoterapia Piaseczno

Jestem psychoterapeutką w szkoleniu w akredytowanej przez EAGT Szkole Psychoterapii Gestalt. W czasie studiów literatury na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz rzymskim uniwersytecie Tor Vergata we Włoszech spotkałam się z psychoterapią w Gestalt, której zdecydowałam poświęcić dalszą drogę.

Ważnymi elementami mojej pracy są:

  • koncepcja pełnego akceptacji towarzyszenia drugiej osobie w odkrywaniu ważnych aspektów jej rzeczywistości
  • stworzenie bezpiecznej relacji terapeutycznej, w której jest miejsce na pojawianie się ważnych płaszczyzn życia klienta
  • przestrzeń otwarta dla każdego, niezależnie od rasy, wyznawanej religii, orientacji, pochodzenia i koloru skóry
  • praca zgodna ze standardami etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz EAGT
  • regularne poddawanie pracy superwizji

    Pracuję w języku polskim i włoskim.
    Przez wiele lat pracowałam w międzynarodowych korporacjach, w których budowanie silnych i owocnych relacji z osobami różnego tła kulturowego było ważnym elementem skutecznej komunikacji interpersonalnej i ich wpływu na wyniki organizacji. Z tego względu jestem też świadoma wyzwań, przed jakimi stoją współcześni pracownicy w kontekście zdrowia psychicznego, w tym szczególnie aspektów związanych z wypaleniem zawodowym i wysokofunkcjonującą depresją.

Psychoterapia Gestalt Piaseczno „Nasze Relacje” – Psychoterapia indywidualna | Terapia par

Żeromskiego 9A, 05-500 Piaseczno, Centrum Rozwoju Nasze Relacje

NIP: 1231531293

REGON: 52493183300000

Sesje psychoterapii prowadzimy w gabinecie oraz online.

Telefon kontaktowy: 888-200-760

E-mail: kontakt@naszerelacje.pl

Alternatywnie możesz zostawić namiar na siebie w poniższym formularzu. Skontaktuję się z Tobą.

UWAGA: jeśli nie widzisz formularza nad tym akapitem (a jedynie szary pasek), to znaczy, że nie potwierdziłaś/eś zgody na ciasteczka. W takim przypadku kliknij „Akceptuję” – jasny przycisk na czarnym tle na samej górze ekranu.

 

Psychoterapia Gestalt Piaseczno „Nasze Relacje” – Psychoterapia indywidualna | Terapia par

Żeromskiego 9A, 05-500 Piaseczno, Centrum Rozwoju Nasze Relacje

NIP: 1231531293

REGON: 52493183300000

Sesje psychoterapii prowadzimy w gabinecie oraz online.

Telefon kontaktowy: 888-200-760

E-mail: kontakt@naszerelacje.pl

Psychoterapia Gestalt Piaseczno „Nasze Relacje” – Psychoterapia indywidualna | Terapia par

Zakres usług: pomoc psychologiczna, psychoterapia indywidualna, terapia par, związków, psychoterapia małżeńska. 

Alternatywnie możesz zostawić namiar na siebie w poniższym formularzu. Skontaktujemy się z Tobą.

UWAGA: jeśli nie widzisz formularza nad tym akapitem (a jedynie szary pasek), to znaczy, że nie potwierdziłaś/eś zgody na ciasteczka. W takim przypadku kliknij „Akceptuję” – jasny przycisk na czarnym tle na samej górze ekranu.